cr-warez

Cr-Warez & Enderro.Net
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zubO.k
Admin
zubO.k

Numri i postimeve : 5
Join date : 20/12/2009
Age : 26

Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë Empty
MesazhTitulli: Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë   Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë EmptyThu Apr 15, 2010 7:52 am

Doni te shikoni se sa shpejt mund të shkruani me tastiere.Shkoni në këtë website dhe filloni të shtypni fjalë që janë me të trasha, dhe shkruani fjalët saktë, dhe pas 60 sekondash do të shfaqet një bar aty mund të shihni se sa shpejt mund të shkruani.

Vizitoni kete website:

http://speedtest.10-fast-fingers.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://blackangels.forumsq.net
 
Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
cr-warez :: Mësime [Tutoriale] :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: